Nowości

SCHÜCO MOVE

SCHÜCO MOVE

Schüco Move Współczesny standard dla nowoczesnych osiedli i nie tylko! Mamy przyjemność ogłosić, że do naszej oferty dołączył długo wyczekiwany system odstawno-przesuwny Schüco Move. W naszej wersji Schüco Move zastosowaliśmy okucie obwiedniowe Siegenia Eco Slide w wersji Komfort, co gwarantuje: doskonałą szczelność — idealne rozwiązanie dla budynków energooszczędnych minimalistyczny design…
Więcej
SCHÜCO LIVINGSLIDE Z PROGIEM 0 MM

SCHÜCO LIVINGSLIDE Z PROGIEM 0 MM

Próg zero to rozwiązanie, które pozwala uzyskanie jednej płaszczyzny pomiędzy pomieszczeniami wewnętrznymi a tarasem czy balkonem. Dzięki temu wnętrze zyskuje na przestronności i otwartości.
Więcej
SCHÜCO LIVINGSLIDE PANORAMA DESIGN

SCHÜCO LIVINGSLIDE PANORAMA DESIGN

Otwórz przed sobą świat z systemem przesuwnym PVC Schüco Living Slide Panorama Design. Zapewnia imponujący, praktycznie nieograniczony widok, który robi wrażenie.
Więcej
DOTACJE NA OKNA

DOTACJE NA OKNA

Czyste Powietrze to pierwszy ogólnopolski program dopłat do wymiany pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych. Firma Kapica od lat angażuje się w projekty i działania proekologiczne, dlatego z radością dołączyliśmy do grona ekspertów od pozyskiwania dofinansowań na wymianę okien i drzwi.
Więcej
EXALUS HOME

EXALUS HOME

Zapanuj nad twoim domem lub biurem. Kontrola światła, rolet oraz innych. urządzeń elektronicznych nigdy nie była tak prosta.
Więcej