Okna Basic

Okna Basic – doskonała trwałość i optymalna cena

Okna Basic to podstawowy model stolarki dostępnej w ofercie firmy Kapica. Nie tylko umożliwiają przedostawanie się do wnętrz promieni słonecznych, ale też zapewniają mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ze względu na swoją budowę i parametry techniczne stanowią zabezpieczenie przed włamaniem oraz niwelują dochodzący z zewnątrz budynku hałas. W firmie Kapica podczas tworzenia okien korzystamy z elementów marki Schüco. Producent zapewnia inteligentne technologie i nowoczesne wzornictwo, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających inwestorów.

OKNA PVC – CZEMU SĄ TAK POPULARNE?

Okna z tworzywa sztucznego zyskały w Polsce bardzo dużą popularność. Wynika to z ich wielu zalet, wśród których najważniejszą jest z pewnością znakomita trwałość. Produkty są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, w tym wilgoci – zapobiega to pojawianiu się na ich powierzchni grzybów czy pleśni. Ponadto tworzywo sztuczne nie wymaga konserwacji.

Klienci decydujący się na zakup okien PVC Basic zyskują gwarancję nie tylko doskonałej jakości, ale też najlepszej ceny. Wynika to z optymalnych kosztów produkcji stolarki z tworzywa sztucznego. Co ważne, elementy nadają się do recyklingu, wobec czego montaż ich jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku.

kapica-okno-basic-min

FUNKCJONALNOŚĆ W PARZE Z DESIGNEM

Okna Basic od firmy Kapica wyróżniają się zarówno znakomitymi parametrami, jak i modnym wyglądem. W naszej ofercie dostępne są dwie formy profili Corona CT 70, co pozwala na dopasowanie produktu do własnych wymagań. Corona CT 70 to profile o klasycznej formie i delikatnie podkreślonym kształcie z nisko osadzonymi uszczelkami. Biorąc pod uwagę ich konstrukcję i design, spełniają wszystkie wymagania nowoczesnej architektury. Nasi Klienci mogą wybrać:

  • serię Classic, którą charakteryzuje prosta forma, dopasowana do większości nowoczesnych projektów architektonicznych;
  • serię Rondo o lekko wypukłej budowie, zapewniającej optyczne zwężenie profili okiennych.

Produkty Schüco wyróżniają się najbogatszą kolorystyką na rynku. Choć w przypadku okien Basic często wybierane są profile, zawiasy i klamki utrzymane w kolorze białym, ich design można konfigurować. Opcja wykorzystania różnorodnych form i kolorów pozwala na bezproblemowe dopasowanie okien do stylu elewacji. W firmie Kapica oferujemy rozwiązania, które znakomicie sprawdzą się zarówno w budynkach minimalistycznych, jak i klasycznych.

kapica-okna-basic-1-min

OKNA PVC – IZOLACJA TERMICZNA

Okna Basic dobrze izolują ciepło. Wpływa na to budowa profili okiennych, które składają się z pięciu komór. Ponadto głębokość ramy wynosi 70 mm. Do innych elementów wzmacniających izolacyjność termiczną okna należą głęboko osadzone szyby zespolone oraz dwie płaszczyzny uszczelek przylgowych.

Dokładne określenie przenikalności cieplnej możliwe jest poprzez uwzględnienie wskaźnika U. Wynika z niego, ile ciepła przenika przez przegrody termiczne – im jest niższy, tym lepiej. Nasze okna pozwalają na prawidłowe utrzymywanie ciepła wewnątrz domu czy mieszkania. Więcej informacji o współczynniku przenikania ciepła znaleźć można w naszym artykule Współczynnik przenikania ciepła w oknach.

basic_4-min

ŁATWA PIELĘGNACJA OKIEN PVC BASIC

W ramach i skrzydłach okien Basic ukryte są stalowe profile, co zapewnia stabilność i trwałość okna, a tym samym – poczucie bezpieczeństwa użytkowników wnętrza. W firmie Kapica doskonale wiemy, jak jest ono ważne, dlatego okna Basic wykonujemy również w wersji wzmocnionej i antywłamaniowej, do klasy RC2 włącznie. O klasach odporności na włamanie piszemy w artykule Okna antywłamaniowe – rodzaje zabezpieczeń.

PVC jest tworzywem gładkim, nieposiadającym porów. Nie chłonie więc płynów, dzięki czemu powstałe na jego powierzchni zabrudzenia można usunąć, korzystając z wilgotnej ściereczki. Pozwala to na bezproblemowe utrzymanie konstrukcji w czystości. Choć materiał ten należy do bardzo wytrzymałych, do jego mycia należy używać wyłącznie odpowiednio dobranych preparatów. Zastosowanie zbyt mocnych środków czyszczących może spowodować zmatowienie powierzchni i powstanie mikroporów, w których gromadzi się brud. Kilka podstawowych zasad mycia okien wymieniliśmy w naszym artykule Jak skutecznie i poprawnie umyć okna?

kapica-okna-basic-3-min
Dlaczego okna standard od Kapicy?
Okna PVC Basic – doskonała trwałość koloru

Okna PVC Basic – doskonała trwałość koloru

Z najwyższej jakości tworzywa PVC marki Schüco wynika znakomita trwałość koloru. Dotyczy to zarówno naturalnej bieli, jak i innych oferowanych przez nas kolorów, w tym antracytowego. Znakomity wygląd przez długi czas zachowują też dostępne w firmie Kapica modele imitujące okna drewniane. Produkty te stworzone zostały z myślą o fanach klasycznych rozwiązań i najnowszych technologii. Pielęgnacja okien PVC Basic o strukturze drewna jest o wiele łatwiejsza niż mycie i konserwowanie konstrukcji wykonanych z naturalnego tworzywa – oferowany przez nas produkt stanowi zatem znakomitą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

Zwiększona wartość nieruchomości

Zwiększona wartość nieruchomości

Ze względu na bogatą ofertę kolorystyczną, wyjątkowe wzornictwo i zastosowanie nowoczesnych technologii oferowane przez nas okna PVC Basic podkreślą elegancki wygląd całego budynku. Dodatkowo ich montaż umożliwia zoptymalizowanie kosztów ogrzewania. Korzyści te wpływają na wartość nieruchomości, wobec czego zakup okien firmy Kapica stanowi doskonałą inwestycję.

Kompleksowość usług

Kompleksowość usług

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że nawet 90% Klientów ponownie decyduje się na zakup produktów firmy Kapica. Z pewnością jest to efekt m.in. naszego kompleksowego podejścia do produkcji elementów stolarki. W ofercie dostępne są zarówno okna i drzwi, jak i parapety, rolety czy bramy garażowe. Dzięki temu zakupy zrealizować można w jednym miejscu.