Strona główna Oferta dla biznesu

Oferta dla biznesu

Cenisz jakość?

Dołącz do nas jako partner biznesowy

Firma Kapica od ponad 95 lat buduje zaufanie klientów i partnerów biznesowych. Na pierwszym miejscu stawiamy takie wartości jak jakość, profesjonalizm i uczciwość. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, które zapewniają trwałość i funkcjonalność stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Kompleksowa oferta, w tym wsparcie specjalistów

Nasze standardy są Ci bliskie? Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy z firmą Kapica.

PRZYPISANY OPIEKUN KLIENTA

Decydując się na współpracę z nami, zyskasz indywidualne podejście dzięki przypisanemu Opiekunowi Klienta. Kontakt ze specjalistą będzie możliwy na wszystkich etapach realizacji zamówień.

WSPARCIE MARKIETINGOWE

Z nami będziesz widoczny i rozpoznawalny. Zaoferujemy Ci oznakowanie Twojego salonu oraz produkty wystawowe. Ponadto otrzymasz od nas materiały marketingowe, takie jak katalogi i wzorniki. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli poznać interesujące ich produkty. Dodatkowo dostarczymy nasze firmowe gadżety i upominki.

POMOC DORADCY I WSPARCIE TECHNICZNE

Otrzymasz wsparcie doradcy, zarówno w kwestiach handlowych, jak i technicznych.

PROMOCJA PARTNERA NA STRONIE KAPICA.PL

Wesprzemy Twój biznes, promując go na naszej stronie kapica.pl/kontakt

PRIORYTETOWE WYCENY I REALIZACJE

Realizacją zamówień zajmiemy się szybko i kompleksowo – od wyceny po dostawę produktów.

TRANSPORT

Dostarczymy stolarkę na wskazany adres.

WSPARCIE SERWISOWE I MONTAŻOWE

Zapewnimy specjalistyczne wsparcie serwisowe i montażowe. Dzięki temu nasza stolarka okienna i drzwiowa będzie doskonale spełniać swoje zadanie przez długi czas.

BONUSY, RABATY I SZKOLENIA

Przygotujemy odpowiednie bonusy i rabaty. Dodatkowo będziesz mógł wziąć udział w naszych szkoleniach. Pozwoli Ci to profesjonalnie zaprezentować produkty oraz wesprzeć klientów w podjęciu decyzji.

Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem specjalistów firmy Kapica. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać, podejmując z nami współpracę. Wierzymy, że przyniesie ona obustronną satysfakcję oraz zadowolenie klientów.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły współpracy.