Strona główna Nowości SCHÜCO LIVINGSLIDE PANORAMA DESIGN

SCHÜCO LIVINGSLIDE PANORAMA DESIGN

SYSTEMY PRZESUWNE SCHÜCO LIVING SLIDE PANORAMA DESIGN

Otwórz się na zupełnie nową perspektywę. Wejdź w świat transparentnej architektury.

KAPICA – SYSTEMY PRZESUWNE Z SZEROKIM, PANORAMICZNYM WIDOKIEM

Otwórz przed sobą świat z systemem przesuwnym PVC Schüco Living Slide Panorama Design. Zapewnia imponujący, praktycznie nieograniczony widok, który robi wrażenie. Ten efekt osiągnięto dzięki panoramicznym skrzydłom, które zastosowano zarówno w części jezdnej, jak i w części stałej. Dzięki temu do wnętrza domu wpada aż do 10% więcej naturalnego światła w porównaniu do konstrukcji ze standardowymi skrzydłami

panorama-design-1

Z SCHÜCO PANORAMA DESIGN ZYSKUJESZ

Cieńsza konstrukcja „słupka” – Starszy system posiadał „słupek” o grubości 106 mm, podczas gdy Panorama Design oferuje jedynie 79 mm. To oznacza, że przeszkody w widoku są minimalne, a okno staje się prawdziwą panoramą na świat zewnętrzny.

Niski próg – w Panorama Design minimalna wysokość połączenia między progiem a skrzydłem jezdnym wynosi jedynie 123 mm. W Living Slide było to znacznie więcej, bo 150 mm. Taka różnica nie tylko czyni drzwi przesuwne Panorama Design bardziej dostępnymi, ale także zwiększa przepływ naturalnego światła.

Okucie Systemowe Schüco – atutem tego modelu produktu jest wyposażenie go w wysokiej jakości okucia systemowe Schüco. To gwarancja długotrwałego i niezawodnego użytkowania drzwi przesuwnych Panorama Design.

Możliwość personalizacji – rozwiązanie Panorama Design stanowi elastyczną propozycję w dostosowywaniu się do zróżnicowanych oczekiwań i gustów klientów. Dzięki szerokiej palecie oklein PVC i nakładek z wyboru będą zadowoleni zarówno doświadczeni projektanci, jak i indywidualni inwestorzy. Bez względu na charakter projektu – mieszkalny, komercyjny – system przesuwny Panorama Design otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości personalizacji, umożliwiając kreowanie niepowtarzalnych, jednocześnie funkcjonalnych rozwiązań.

OBSŁUGA MANUALNA I MECHATRONICZNA

W systemach przesuwnych Schüco Living Slide Panorama Design PVC oferowane są dwa typu obsługi. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować sterowanie do indywidualnych preferencji oraz specyfiki obiektu.

Zwolennicy klasycznych rozwiązań mogą wybrać obsługę manualną. Z myślą o inteligentnym budownictwie i bardziej wymagających klientach stworzono system mechatroniczny, którym można sterować np. za pomocą przycisków na ścianie. Ponadto Panorama Design oferuje integrację z systemem inteligentnego domu.

panorama-design-2

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Bezpieczeństwo systemów przesuwnych osiąga wysoki standard dzięki zastosowaniu elementów i technologii odpowiadających normie RC2. Drzwi przesuwne Panorama Design zapewniają solidną ochronę. Dzięki specjalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i zaawansowanym mechanizmom systemy te są odporne na próby włamania, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo.

panorama-design-3