Strona główna Drzwi PVC

Drzwi PVC

Zobacz nasze drzwi PVC Premium
PREMIUM 1
PREMIUM 2
PREMIUM 3
PREMIUM 4
PREMIUM 5
Zobacz nasze drzwi PVC Modern
MODERN 1
MODERN 2
MODERN 3
MODERN 4
MODERN 5
MODERN 6
MODERN 7
MODERN 8
MODERN 9
Zobacz nasze drzwi PVC Bestsellers
BESTSELLER 1
BESTSELLER 2
BESTSELLER 3
BESTSELLER 4
BESTSELLER 5
BESTSELLER 6
BESTSELLER 7
BESTSELLER 8
BESTSELLER 9
BESTSELLER 10
BESTSELLER 11
BESTSELLER 12
BESTSELLER 13
Bestseller 14
Bestseller 15
Bestseller 16
Bestseller 17
Zobacz nasze drzwi PVC Retro
Retro 1
Retro 2
Retro 3
Retro 4
Retro 5

Drzwi PVC Kapica – niepowtarzalne i dopracowane w każdym detalu

Kapica oferuje kontrahentom kompleksową dostawę stolarki okienno-drzwiowej. W naszej ofercie znajdują się okna i drzwi z aluminium i PVC. Ten ostatni materiał jest wybierany dziś szczególnie często – w przypadku projektów zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. Drzwi zewnętrzne montowane są w większości obiektów. Jedno z najpopularniejszych tego typu rozwiązań stanowią właśnie drzwi PVC – wejściowo-wyjściowe, tarasowe, ogrodowe czy balkonowe.

Drzwi PVC zewnętrzne na wymiar

Podczas wybierania drzwi zewnętrznych najważniejsze jest wykonanie odpowiednich pomiarów. Kapica tworzy drzwi zewnętrzne PVC na wymiar. Dzięki temu Klienci zyskują pewność idealnego dopasowania produktu do wielkości otworu w ścianie, a tym samym – gwarancję szczelności. Ponadto właściwe dobranie drzwi minimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych problemów podczas prac montażowych ze względu na zbyt duże gabaryty stolarki.

Nasze produkty dostosowane są do różnych rodzajów obiektów. Mnogość modeli w naszym katalogu sprawia, iż w przypadku każdego typu organizacji dobrać można odpowiednie drzwi zewnętrzne PVC, które będą właściwie dopasowane do charakteru i wyglądu budynku.

Rozwiń

Drzwi PVC przeszklone
– elegancja i jasność

W naszej ofercie można wybierać spośród dziesiątek modeli drzwi PVC przeszklonych. Jest to jeden z najpopularniejszych wariantów tego typu stolarki drzwiowej. Drzwi przeszklone rekomendowane są do wnętrz ciemnych. Przez zamontowaną w różnych konfiguracjach szybę do środka przedostanie się nieco światła, co sprawi, że wnętrze stanie się optycznie większe.

Tego typu produkty posiadają duże walory estetyczne, nadają obiektowi charakteru i elegancji. Można je zastosować w budownictwie zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Drzwi zewnętrzne Kapica charakteryzują się doskonałymi parametrami cieplnymi. Dzięki temu zamontowanie ich zapewni użytkownikom wysokie poczucie komfortu.

4-min

Montaż drzwi PVC – do wewnątrz czy do zewnątrz

Kapica dysponuje zespołem wykwalifikowanych montażystów i współpracuje ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, którzy dbają o właściwy montaż drzwi PVC. Wykonują oni dokładne pomiary ościeży, by odpowiednio dopasować produkt do potrzeb Klienta. Zwracają uwagę na każdy detal, tak aby zamontowana stolarka była komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu oraz spełniała wszystkie swoje zadania. Biorą więc pod uwagę nie tylko wysokość i szerokość drzwi, ale także to, w którą stronę będą one otwierane (do wewnątrz czy na zewnątrz) i jakie zawiasy mają być wykorzystane (lewostronne czy prawostronne). Pozwala to na uniknięcie kosztownych poprawek.

Regulacja drzwi PVC

Regulacja drzwi PVC to również istotna kwestia, na którą zwracamy uwagę podczas montażu. Poziomowanie to zadanie, którego nie można pominąć. Jeśli nie zostanie wykonane lub zostanie przeprowadzone niepoprawnie, pojawi się ryzyko zahaczania skrzydeł o podłogę, złego dopasowania do witryny czy braku szczelności.

Wypełnienie do drzwi PVC

Podczas montażu nasi fachowcy stosują solidne, trwałe i wytrzymałe wypełnienia do drzwi PVC. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów i komponentów umożliwiło nam stworzenie produktów charakteryzujących się świetną odpornością na trudne warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto wypełnienia drzwiowe zapewniają jeszcze lepszą izolację termiczną i akustyczną.

Zawiasy i okucia do drzwi PVC

Zawiasy w drzwiach zewnętrznych PVC charakteryzują się szczególną sprawnością, niezawodnością i solidnością. Oferowane przez nas zawiasy walcowe do drzwi PVC spełniają wszelkie niezbędne normy. Są odporne na korozję i dostępne w następujących wariantach: standardowym, nawierzchniowym i rolkowym. Wyposażone są w zamki z 3-punktowym ryglowaniem, co podnosi ich parametry antywłamaniowe.

3-min

Pochwyty i klamki do drzwi PVC
– stylowe wykończenie

Klamki do drzwi PVC mają spełniać swoje oczywiste zadanie. Jednak poza tym, jeśli są dobrze dobrane, stają się estetycznym i wytwornym dodatkiem. W drzwiach PVC klamki i pochwyty dobieramy ze szczególną starannością. Stosujemy klamki firmy Schüco, które są wykonane z aluminium i dostępne w zestawach kolorystycznych, takich jak: biały, srebrny, tytanowy, czarny, kremowy. Z kolei pochwyty wykonywane są ze stali nierdzewnej i mają różne kształty, np. łukowy, prosty, trójkątny.

Drzwi przesuwne PVC

W naszej ofercie oferujemy także systemy podnoszono-przesuwne PVC. Produkujemy je w 2 wariantach konstrukcyjnych: Schüco LivIngSlide i Schüco EasySlide. Każdy z systemów posiada inną funkcjonalność. Dzięki temu Klienci mogą wybrać produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Niemniej szczególną popularnością cieszą się drzwi przesuwne Schüco LivIngSlide, które zdobyły I nagrodę Top Marka w plebiscycie „Laur Konsumenta”.

1-min

Opinie o drzwiach PVC Kapica

Klienci Kapica cenią oferowane drzwi PVC dostępne w różnych wariantach. Dzięki mnogości modeli zawartych w katalogu mogą dostosować produkty do każdego stylu architektonicznego. Opinie o drzwiach PVC są pochlebne ze względu na doskonałe parametry tego typu stolarki. W jej przypadku zapewniona jest świetna izolacja termiczna i akustyczna, w połączeniu z nienagannym designem.

Dlaczego Kapica?
Dlaczego drzwi PVC Kapica są lepsze od innych?

Dlaczego drzwi PVC Kapica są lepsze od innych?

Nasza firma zajmuje się stolarką drzwiową i okienną od wielu pokoleń. Współpracujemy z renomowanymi firmami, dzięki czemu możemy tworzyć solidne okna oraz drzwi z różnych materiałów. Niemniej nasze drzwi PVC istotnie wyróżniają się na tle produktów konkurencji. Posiadają doskonałe parametry cieplne i izolacyjne, ale także zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Zasuwnice drzwiowe – większe bezpieczeństwo

Zasuwnice drzwiowe – większe bezpieczeństwo

W drzwiach PVC stosujemy zasuwnice niemieckiej firmy FUHR. Wiodące modele to AUTOSAFE 835 oraz AUTOTRONIC 836. To nowa seria automatycznych zamków wieloryglowych. Zapewniają one większe bezpieczeństwo i komfort inteligentnej obsługi. Mają szerokie możliwości zastosowania i sprawdzą się zarówno przy posesjach prywatnych, jak i komercyjnych czy publicznych. Ponadto to zasuwnice posiadające mocne bolce zapadkowe, gwarantujące optymalny przebieg ryglowania oraz szczelność. Oferujemy też zasuwnice ryglowane kluczem 855GL.

Szeroki wybór szyb w drzwiach przeszklonych PVC

Szeroki wybór szyb w drzwiach przeszklonych PVC

Mnogość modeli drzwi PVC od Kapica pozwala na wybór spośród wielu projektów i materiałów, a także wykorzystanie nietypowych szyb. W naszych przeszklonych drzwiach PVC stosujemy szkło gładkie utrzymane w wielu kolorach, np. różnych odcieniach niebieskiego, zieleni, szarości czy brązu. Ciekawym oferowanym przez nas rozwiązaniem jest także szkło ornamentowe. Jest to model dekoracyjny, z wypukłą strukturą, która może być zarówno subtelna, jak i wyrazista.

Akcesoria do automatycznego otwierania drzwi PVC

Akcesoria do automatycznego otwierania drzwi PVC

Nasze drzwi PVC wyróżnia także wiele dodatków i funkcjonalności. Oferujemy szeroką gamę solidnych i ciekawych klamek oraz pochwytów. Dodatkowo rekomendujemy sterowanie drzwiami za pomocą klawiatury numerycznej, smartfona lub czytnika linii papilarnych. To szczególnie praktyczne rozwiązanie do naszych systemów drzwi PVC.

Balkony francuskie

Balkony francuskie, znane również jako balkony bez podłogi, dodatkowo mogą urozmaicić wnętrze. Nadadzą one charakteru fasadzie i sprawią, że obiekt będzie wyglądał oryginalnie – dlatego warto wziąć je pod uwagę przy okazji montażu drzwi PVC z konstrukcjami balkonowymi.

Drzwi PVC klasy premium

Drzwi wejściowe odgrywają wiele ról. Są wizytówką domu, zapewniają bezpieczeństwo i stanowią barierę przed warunkami atmosferycznymi. By dobrze spełniały swoje funkcje, muszą łączyć w sobie wiele cech. Właśnie dlatego w firmie Kapica przykładamy do ich produkcji tyle uwagi – tylko wówczas możemy otrzymać drzwi PVC jakości premium.

Co decyduje o najwyższej klasie naszych drzwi PVC? Po pierwsze to niepowtarzalny design – panele drzwiowe produkujemy ręcznie, a materiał na nie pozyskujemy od renomowanych dostawców. Ważnym elementem naszych drzwi są stylowe przeszklenia – ich różnorodne kształty i faktury podkreślają wyjątkowość i charakter każdego domu i mieszkania.

Do produkcji naszych drzwi PVC premium wykorzystujemy też najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, które pomagają uzyskiwać maksymalnie wysokie parametry izolacyjne. To między innymi najlepsze wypełnienie, profilowa budowa i termoizolowane progi – dzięki temu drzwi Schüco od firmy Kapica oferują parametry izolacyjności odpowiednie stawianym wymogom technicznym na 2021 rok.

Naszym klientom oferujemy drzwi PVC klasy premium – cieszą się one szerokim uznaniem na wielu rynkach europejskich. Jeśli szukasz odpowiednich drzwi do swojego domu – sprawdź naszą ofertę.

5-min
Najczęściej zadawane pytania

Jakie są ceny drzwi PVC?

Ceny drzwi PVC są różne. Są modele, które kosztują 3000 zł, a są takie, których cena to nawet 20 000 zł. Wszystko zależy od producenta, jakości wykonania, parametrów i dodatkowych funkcjonalności. Chcąc korzystać z drzwi PVC z dobrymi właściwościami cieplnymi, akustycznymi i antywłamaniowymi, na pewno należy liczyć się z kosztem rzędu kilku tysięcy złotych. Trzeba też wziąć pod uwagę, że wśród drzwi PVC dostępne są także systemy przesuwne, których ceny mogą wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Jak wyregulować drzwi PVC?

Do wyregulowania drzwi PVC niezbędne będzie zaopatrzenie się w specjalne narzędzia, m.in.: śrubokręt krzyżak bądź płaski, miarkę, klucze imbusowe czy kombinerki. Jednak regulację drzwi najlepiej zlecić profesjonalnemu serwisowi, by uniknąć problemów. Wówczas dokonać można:

  • regulacji pionowej – poprzez obrócenie śruby zawiasu dolnego w lewo lub prawo, co umożliwi opuszczenie i uniesienie skrzydła;
  • regulacji poziomej – za pomocą śruby górnego zawiasu można przesuwać skrzydła w poziomie względem ościeżnicy bądź ustawić położenia drzwi po przekątnej;
  • regulacji mimośrodowych rolek – umożliwia to zmniejszenie docisku skrzydła.

Jakie jest maksymalne obciążenie zawiasów drzwiowych Dr. Hahn: KTV i KTR?

W przypadku zawiasów KTV, stosowanych w drzwiach otwieranych do wewnątrz, w zależności od wykonania profilu maksymalne obciążenie wynosi 160 kg.

W przypadku zawiasów KTR, stosowanych w drzwiach otwieranych na zewnątrz, w zależności od wykonania profilu maksymalne obciążenie wynosi 120 kg.

Czy mamy możliwość wykonania pochwytu na wysokość drzwi?

Tak, jest możliwość wykonania pochwytu na specjalne zamówienie Klienta. Standardowo wykonuje się pochwyty na określone wysokości, np. 500 mm, 600 mm, do nawet 1800 mm.

Od jakiej firmy pozyskujemy zasuwnice przy drzwiach?

Przy naszych drzwiach PVC oraz aluminiowych wykorzystujemy zasuwnice firmy FUHR. To rozwiązanie zapewniające wyjątkową szczelność i izolacyjność, a także ochronę przed włamaniami.

Które drzwi są cieplejsze PVC czy aluminiowe?

Zarówno drzwi PVC, jak i aluminiowe tworzone są z myślą o zapewnieniu jak najlepszych właściwości cieplnych. Nie ma reguły, według której jeden z tego rodzaju stolarki miałby być „cieplejszy”. Ostateczne parametry zależą od wielu czynników, m.in. grubości panelu, typu szyb i wartości ich Ug, a także sposobu montażu. Więcej na ten temat piszemy w artykule Drzwi aluminiowe czy z PCV – co wybrać?

Jakie mamy grubości paneli drzwiowych?

Stosujemy dwie grubości paneli w naszych drzwiach wejściowych. W pierwszym wariancie wynosi ona 24 mm z szybą o Ug=1,1, a w drugim – 36 mm z pakietem szybowym o Ug=0,7.

Jakie parametry Ud posiadają drzwi PVC?

Parametr „U” to współczynnik przenikania ciepła. W przypadku okien używa się oznaczenia „Uw”, a drzwi – „Ud”. Określa ono ilość mocy, jaka przenika przez każdy metr kwadratowy drzwi. Drzwi w systemie Living z panelem pełnym 36 mm mają Ud=0,97 W/m2K. Taka wartość świadczy o dobrych standardach cieplnych tego typu stolarki. Niemniej już Ud=1,3 W/m2K spełnia wysokie oczekiwania pod kątem przenikania ciepła.