Strona główna Nowości SCHÜCO LIVINGSLIDE Z PROGIEM 0 MM

SCHÜCO LIVINGSLIDE Z PROGIEM 0 MM

Otwórz Drzwi dla Komfortu bez Granic – Living Slide z progiem bez barier!

Drzwi przesuwne, które stanowią integralny element wielu aktualnych inwestycji, są doskonałym rozwiązaniem do harmonijnego połączenia wnętrza z otoczeniem. Ich zastosowanie sprawia, że granice między wnętrzem a zewnętrzem rozmywają się optycznie, oferując nam wrażenie, że elementy otaczającego nas krajobrazu są na wyciągnięcie ręki. Wybierając system przesuwny Schuco Living Slide z progiem „bez barier”, efekt ten staje się jeszcze bardziej zauważalny, a granica praktycznie zanika, tworząc jednolitą i otwartą przestrzeń.

kapica-prog0-header-min

Jednolita płaszczyzna kluczem do komfortu

Próg zero to rozwiązanie, które pozwala uzyskanie jednej płaszczyzny pomiędzy pomieszczeniami wewnętrznymi a tarasem czy balkonem. Dzięki temu wnętrze zyskuje na przestronności i otwartości. Próg zero sprawia również, że przejście pomiędzy pomieszczeniami jest łatwe i komfortowe, nawet dla osób z niepełnosprawnościami.

Living Slide, Flügel 19740 mit barrierefreier Schwelle

Living Slide, Flügel 19740 mit standard Schwelle

Idealne rozwiązanie dla osób z niepełnosprawnościami

Próg bez barier wraz z zastosowaniem obniżonej klamki w systemie Living Slide spełnia normę DIN18040. Norma ta określa wymagania dla dostępności budynków i przestrzeni publicznych dla osób z niepełnosprawnościami.

Dzięki spełnieniu tych wymagań próg zero z dodatkowym obniżeniem klamki w systemie Living Slide jest idealnym rozwiązaniem dla osób z niepełnosprawnościami lub na wózku inwalidzkim. Umożliwia on łatwe i bezpieczne przejście przez drzwi, bez konieczności pokonywania przeszkody.

Próg zero z dodatkowym obniżeniem klamki w systemie Living Slide to rozwiązanie, które zwiększa dostępność budynków i przestrzeni publicznych dla osób z niepełnosprawnościami. Jest to niezwykle ważne dla zapewnienia tym osobom komfortu i bezpieczeństwa .

LivIngSlide_m_0mm-Schwelle-min

Próg bez barier i Living Slide Panorama – więcej światła, zero przeszkód!

W firmie Kapica dajemy możliwość zastosowania progu bez barier nie tylko ze standardowym skrzydłem Living Slide, ale także z systemem Living Slide Panorama. Dzięki temu, łączymy komfort, oraz znaczący wzrost ilości naturalnego światła w pomieszczeniu.

Aby zapewnić skuteczne odprowadzanie wody, zalecamy zastosowanie odwodnienia liniowego, które powinno zostać uwzględnione na etapie projektu. Konieczne jest również zastosowanie profili bazowych i poszerzeń Schüco, w celu kompleksowej integracji systemu z odwodnieniem.