Firma Kapica, sponsor Górnika Zabrze, zorganizowała niezapomniany świąteczny wyjazd dla swoich pracowników, a przede wszystkim ich dzieci, na jubileuszowy mecz z Wartą Poznań, który odbył się z okazji 75-lecia klubu Górnik Zabrze. Wybór pracowników, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wyjeździe, odbył się poprzez konkurs, w którym wzięło udział ponad 40 osób. Spośród licznych zgłoszeń wybrano 7 szczęśliwców, którzy wraz z swoimi dziećmi wyruszyli na stadion, aby wspólnie świętować jubileusz klubu.

Firma Kapica, będąca jednym z sponsorów Górnika Zabrze, znana jest ze swojego zaangażowania w rozwijanie lokalnych społeczności poprzez wsparcie klubów sportowych. Posiadając własną lożę na stadionie Górnika, firma regularnie organizuje wyjazdy pracowników na mecze, zwiększając tym samym integrację zespołu. Tym razem wyjazd był wyjątkowy, ze względu na jubileuszowy charakter spotkania.

Transport i cała logistyka wyjazdu zostały perfekcyjnie zorganizowane przez firmę Kapica. Na miejscu pracownicy oraz najmłodsi nie tylko delektowali się widowiskiem piłkarskim, ale również otrzymali pyszny posiłek i napoje, aby w pełni cieszyć się wydarzeniem. Oprawa kibiców nie zawiodła, uświetniając atmosferę i dodając emocji już przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Niespodzianki dla pracowników i ich dzieci sprawiły, że wyjazd był jeszcze bardziej wyjątkowy. Każdy z uczestników otrzymał szalik klubu Górnika Zabrze, a dodatkowo mieli okazję zdobyć autografy jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy w historii, Lucasa Podolskiego. Niemiecki napastnik, mający na swoim koncie liczne sukcesy zarówno w kadrze narodowej, jak i w klubach, dostarczył niezapomnianych chwil dla fanów, strzelając zwycięską bramkę w trakcie jubileuszowego spotkania.

Lucas Podolski, znany ze swojej charyzmy i profesjonalizmu, sprawił, że to świętowanie było jeszcze bardziej wyjątkowe dla kibiców Górnika Zabrze.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0, a Lucas Podolski stał się bohaterem, strzelając ostatniego gola. Całe wydarzenie nie tylko umocniło więzi w zespole pracowników firmy Kapica, ale również promowało sportowy tryb życia oraz wartości za nim idące wśród najmłodszych. Pracownicy mieli okazję spędzić jakościowy czas ze swoimi dziećmi i stworzyć wspomnienia, które na lata zapadną w ich pamięci. Firma Kapica nie tylko angażuje się w rozwijanie lokalnej społeczności sportowej, ale również stawia na przekazywanie pasji do piłki nożnej kolejnym pokoleniom, co zostało doskonale zobrazowane podczas tego wyjątkowego świątecznego wyjazdu.

Aktualności

Zabierz Dziecko na Górnika – Świąteczny wyjazd Kapica

Polecamy także na blogu
Co wpływa na cenę rolet zewnętrznych?
10-01-2024
Rolety zewnętrzne to bardzo funkcjonalny element wielu budynków. Decyzja o ich zakupie może stanowić inwestycję w komfort, bezpieczeństwo, a nawet efektywność energetyczną domu. Jednakże, rolety zewnętrzne do dodatkowy koszt przy budowie domu. Jednak warto go ponieść, biorąc pod uwagę korzyści, jakie zapewniają rolety zewnętrzne. Cena za m2 rolety jest uzależniona…
Podsumowanie Roku 2023 w firmie Kapica
10-01-2024
W urokliwej atmosferze łaziskiej restauracji Urban, 21 grudnia 2023 roku, pracownicy firmy Kapica zgromadzili się na uroczystym spotkaniu, zamykającym rok pełen wyzwań i sukcesów. Zarząd tradycyjnie zorganizował to wydarzenie jako wyjątkową okazję do podsumowań, planowania przyszłości oraz uhonorowania zaangażowanych pracowników.
Jakie cechy powinien mieć dobry producent drzwi wejściowych?
10-01-2024
Rynek pęka w szwach, a producentów drzwi wejściowych wciąż przybywa. Właściwy wybór w tej kwestii jest jednak bardzo ważny, ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo i komfort domownikom. O czym warto pamiętać? Czym powinien cechować się producent drzwi wejściowych?
Nowoczesne parapety wewnętrzne od firmy Kapica – poznaj możliwości i zalety rozwiązania
10-01-2024
Już na wczesnym etapie budowy domu powinniśmy wybrać nowoczesne parapety wewnętrzne, aby pasowały do wnętrza i spełniały wszystkie swoje najważniejsze funkcje. Przy zakupie dobrze jest zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak trwałość, estetyka czy bezpieczeństwo. O czym jeszcze warto pamiętać?
Okna winchester czy złoty dąb – różnice i dobór pod kolor elewacji
10-01-2024
Okna PCV w okleinach drewnopodobnych to propozycja, która cieszy się niesłabnącym uznaniem. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nowoczesne okleiny stosowane w oknach są niezwykle odporne na odbarwienia i odkształcenia, nawet pod wpływem wysokich temperatur. Dwie najpopularniejsze opcje to okna winchester i złoty dąb.
Uszczelki okienne – co warto wiedzieć o konserwacji i wymianie?
10-01-2024
Uszczelki w oknach i drzwiach odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu komfortu termicznego i akustycznego domów oraz obiektów komercyjnych. Są one odpowiedzialne za zapewnienie szczelności, która chroni wnętrza przed zimnem, wilgocią czy hałasem z zewnątrz. Jeżeli nie będzie się ich czyścić i konserwować za pomocą specjalnych środków szybko staną się twarde i popękane, co znacznie obniży ich funkcjonalność.
Szare okna i systemy przesuwne – 4 powody wyboru takiego koloru stolarki
10-01-2024
Szare okna i systemy przesuwne zyskują na popularności wśród właścicieli domów i projektantów wnętrz. Ten subtelny, ale wyrafinowany kolor stolarki okiennej ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego rodzaju nieruchomości. Oto cztery główne powody, dla których warto rozważyć szare okna i systemy przesuwne.
5 powodów, dla których warto zdecydować się na system przesuwny PVC
10-01-2024
Systemy przesuwne PVC są już od wielu lat chętnie wybierane przez Inwestorów. Są doceniane także przez projektantów i architektów. Znajdują zastosowanie w nowo budowanych obiektach, a także w modernizowanych budynkach. Dlaczego warto zdecydować się na systemy przesuwne PVC? Co stoi za ich popularnością? Poznajmy 5 powodów przemawiających za tym rozwiązaniem.
Ponad 100 osób na otwarciu salonu Kapica w Tarnowskich Górach!
10-01-2024
Dnia 25 listopada zainaugurowaliśmy otwarcie salonu Kapica w Tarnowskich Górach w nowej, lepszej lokalizacji. To duże wydarzenie nie tylko dla naszej firmy, ale również dla naszych klientów, partnerów i lokalnej społeczności.
Wytrzymałe i estetyczne parapety aluminiowe — poznaj zalety tego rozwiązania
10-01-2024
Każda osoba, która decyduje się na budowę, lub gruntowny remont mieszkania, musi wybrać odpowiednie parapety. Przed zakupem dobrze jest rozeznać się w tym temacie, aby wybrać wytrzymały i estetyczny produkt, który będzie służył przez wiele lat. Na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę? Czy skupić się na stylistyce, czy samym wykonaniu? Czy parapety aluminiowe na wymiar to dobry wybór? Poznajcie odpowiedzi na te pytania!