Szukasz wyjątkowej okazji do nawiązania strategicznego partnerstwa biznesowego? Firma Kapica otworzyła swoje podwoje dla nowych partnerów biznesowych. Nie czekaj! Ta współpraca przyniesie Ci wiele profitów i zwiększy rozpoznawalność Twojej marki na rynku. Przyjrzyj się naszej ofercie i dowiedz się, jak możesz zostać partnerem firmy Kapica.

Partnerstwo oparte na uczciwości, jakości i profesjonalizmie

Firma Kapica od ponad 95 lat buduje zaufanie klientów i partnerów biznesowych. Na pierwszym miejscu stawiamy takie wartości jak jakość, profesjonalizm i uczciwość. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, które zapewniają trwałość i funkcjonalność stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Nasze okna i drzwi są produkowane z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie architektury i technologii. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, a nasze produkty są certyfikowane i spełniają najwyższe standardy oraz wymagania.

Współpraca z partnerami stała się jednym z ważnych zagadnień w działalności firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że razem można osiągnąć więcej niż w pojedynkę. Dlatego podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać, podejmując z nami współpracę. Wierzymy, że przyniesie ona obustronną satysfakcję oraz zadowolenie klientów.

Co zyskasz?

  1. Przypisanego opiekuna klienta

Spraw, aby współpraca z nami była Twoim priorytetem i korzystaj ze spersonalizowanej obsługi klienta. Indywidualny opiekun klienta będzie dla Ciebie dostępny podczas całego procesu składania zamówienia. Będzie twoim wsparciem na każdym etapie.

  • Pomoc doradcy i wsparcie techniczne

Twoje pytania i wątpliwości nie zostaną bez odpowiedzi. Otrzymasz wsparcie doradcy, zarówno w kwestiach handlowych, jak i technicznych.

  • Priorytetowe wyceny i realizacje

Nasz zespół zajmie się szybką i kompleksową obsługą Twoich zamówień. Począwszy od wyceny, aż po dostawę produktów.

  • Wsparcie serwisowe i montażowe

Przekonaj się na własnej skórze o naszym zaangażowanym podejściu do obsługi serwisowej i pomocy montażowej. Zyskasz gwarancję, że stolarka drzwiowa i okienna będzie najwyższej jakości, zapewniając wieloletnią funkcjonalność.

  • Promocja partnera na stronie kapica.pl

Dzięki współpracy otrzymasz możliwość promocji na naszej stronie internetowej. To duże wsparcie dla twojej firmy, które przełoży się na zwiększenie rozpoznawalności.

  • Transport

W celu sprostania oczekiwaniom klientów łączymy wyspecjalizowaną flotę z nowoczesnymi technologiami wspierającymi dystrybucję. W ramach współpracy zadbamy również o kwestie logistyczne i dostarczymy stolarkę na wskazany adres.

  • Wsparcie marketingowe

Wesprzemy Cię w rozwoju rozpoznawalności twojej marki. Otrzymasz od nas oznakowanie salonu oraz produkty wystawowe. A co, gdy do Twojego salonu wejdą klienci? Będziesz mógł wykazać się profesjonalizmem, prezentując im dostarczone przez nas materiały marketingowe – katalogi czy wzorniki. Dla naszych partnerów przygotowaliśmy też unikalne firmowe gadżety oraz upominki.

  • Bonusy, rabaty i szkolenia

Najlepsze na koniec – czyli bonusy i rabaty, które pomogą stać się naszym partnerom bardziej konkurencyjnymi na rynku i obniżą ich próg wejścia. Współpraca to również możliwość uczestniczenia w naszych szkoleniach. Dzięki specjalistycznej wiedzy profesjonalnie zaprezentujesz produkty oraz wesprzesz klientów w podjęciu decyzji.

Współpraca to szansa na rozwój biznesu i wzmocnienie pozycji na rynku

Firma Kapica jest otwarta na współpracę z innymi firmami w różnym zakresie. Partnerzy biznesowi mogą liczyć na wsparcie techniczne i marketingowe, a także na dostęp do wysokiej jakości produktów. Jeśli szukasz szansy na rozwój swojego biznesu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza i dowiedz się więcej o możliwościach partnerstwa biznesowego, które się opłaca.

Aktualności

Zostań partnerem biznesowym firmy Kapica. Ta współpraca Ci się opłaci!

Polecamy także na blogu
Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na systemy przesuwne PVC?
15-05-2023
Niezależnie od tego, czy za oknami jest kojąca zieleń, czy tętniące życiem miasto – inwestorzy coraz częściej chcą, aby granica między wnętrzem domu, a jego otoczeniem była jak najmniej widoczna. Dzięki temu można uzyskać poczucie przestrzeni i niekrępowania. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu takiego efektu, doskonałym wyborem będą systemy przesuwne wykonane z PVC. Wystarczy lekko je popchnąć, aby w niezakłócony sposób swobodnie przemieszczać się pomiędzy pokojami a tarasem lub ogrodem. W naszym artykule podpowiadamy, kiedy i dlaczego warto zdecydować się na systemy przesuwne PVC.
Okna PVC złoty dąb – jaka elewacja i parapety będą pasowały najlepiej?
15-05-2023
Do niedawna białe okna PVC były najpopularniejsze. Ich neutralny kolor pasuje do większości elewacji, a na rynku trudno było znaleźć inne możliwości. Dziś jest ich znacznie więcej, a najnowsze trendy skłaniają inwestorów do wyboru modeli z kolorowymi ramami. W ofercie firmy Kapica dostępne są ramy okienne o różnym wykończeniu. Dzięki temu można je dopasować do indywidualnych projektów budynków. Jeśli planujesz zainstalować okna PVC w kolorze złoty dąb, sprawdź jaka elewacja i parapety będą z nimi najlepiej współgrać.
Specjalny Laur Ziemi Strzeleckiej 2022 dla Romana Kapicy
15-05-2023
Laury Ziemi Strzeleckiej to jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie, podczas którego nagradzane są osoby, stowarzyszenia i firmy, wyróżniające się w dziedzinie biznesu oraz w życiu społecznym i kulturalnym. W tym roku Laury Ziemi Strzeleckiej 2022 trafiły do wielu zasłużonych osób, a wśród nich znalazł się Roman Kapica.
Urodziny Majstra, Pana Jerzego Kapicy
15-05-2023
29 marca 2023 roku świętowaliśmy 80. urodziny Pana Jerzego Kapicy – cenionego Majstra i byłego Szefa naszej firmy. W pierwszej połowie dnia odbyło się spotkanie w zakładzie w Grodzisku. Popołudniem zebraliśmy się w firmie w Zawadzkiem. Uroczystość była wyrazem wdzięczności za wieloletnie zaangażowanie i nieoceniony wkład w rozwój firmy.
Okno w sypialni – możliwości i wybór 
15-05-2023
Sypialnia pełni w domu szczególną funkcję – można zrelaksować się w niej po ciężkim dniu. Komfort jej użytkowników zależy w dużej mierze od aranżacji pomieszczenia. O oknach w sypialni warto pomyśleć już na etapie projektowania domu – przedostają się przez nie światło, powietrze, a także dźwięki z otoczenia. Wszystkie te czynniki mają wpływ na jakość snu. Jakie okno w sypialni sprawdzi się najlepiej? W artykule przybliżamy dostępne możliwości! 
Parapety zewnętrzne aluminiowe czy kamienne? Co i kiedy wybrać?
15-05-2023
Parapety zewnętrzne to elementy wykończenia, które podkreślają charakter domu. Ich wybór powinien być podyktowany zarówno względami estetycznymi, jak i funkcjonalnością. Nie tylko stanowią ozdobę elewacji, ale też pełnią istotne funkcje ochronne – zapobiegają przedostawaniu się wody opadowej pod obramowanie okna i zwiększają izolacyjność budynku. Przed podjęciem decyzji o zakupie parapetów zewnętrznych warto zapoznać się z ich parametrami technicznymi. 
Wybór i zastosowanie systemów przesuwnych aluminiowych
15-05-2023
Drzwi przesuwne na taras to rozwiązanie funkcjonalne i efektowne. Wielkogabarytowe konstrukcje ułatwiają przechodzenie pomiędzy pomieszczeniem a ogrodem i wpuszczają do wnętrz dużą ilość światła słonecznego. Zastanawiasz się nad inwestycją w system przesuwny z aluminium? Sprawdź, co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji! 
Kapica Sport Challenge 2023!
15-05-2023
Ruszamy z kolejną edycją Kapica Sport Challenge. Pomysł na firmowe zawody sportowe zrodził się w 2019 roku. W spontanicznie zorganizowanym wyzwaniu wzięło wówczas udział zaledwie kilka osób. Druga edycja Kapica Sport Challenge (2020/2021) zwróciła uwagę już około pięćdziesięciu uczestników. W zeszłym roku w rywalizacji uczestniczyło ponad stu pracowników naszej firmy! Ze względu na duże zainteresowanie postanowiliśmy kontynuować ten projekt. Tegorocznym uczestnikom życzymy wytrwałości i szczęścia!
Nowy salon w Rybniku już otwarty!
15-05-2023
Z przyjemnością informujemy, że 25 marca otwarty został nowy salon firmy Kapica w Rybniku przy ulicy Wodzisławskiej 14. Od teraz możemy być jeszcze bliżej naszych klientów!
Szkolenie techniczne i nowe produkty w ofercie firmy Kapica
15-05-2023
10 marca 2023 roku, w salonie firmowym w Opolu, odbyło się szkolenie dotyczące nowości w zakresie systemów aluminiowych. Za organizację odpowiadał Dział Sprzedaży Systemów Aluminiowych, a spotkanie poprowadził Pan Marcin Żyrek, Kierownik Zakładu Produkcji Konstrukcji Aluminiowych. Uczestnikami szkolenia byli pracownicy firmy Kapica. W trakcie spotkania mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi innowacjami i poszerzyliśmy wiedzę na temat aktualnej oferty. Omówiliśmy też problemy, jakie zauważają handlowcy podczas obsługi klientów.