Mamy przyjemność ogłosić, że firma Kapica dołączyła do Koalicji Termomodernizacji – zespołu ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znających rynek budowlany. Podczas webinarium, które odbyło się 1 grudnia 2022 roku, poznaliśmy założenia i szczegóły inicjatywy. Głównym celem koalicji jest pomoc w zdobywaniu nowych klientów dzięki programom finansowania okien i drzwi.

Czym zajmuje się koalicja?

Wiedza o rynku budowlanym i doświadczenie pomagają w rozwoju firmy, pozwalając uzyskać lepsze rezultaty i poprawiać wizerunek marki. Dzięki dołączeniu do Koalicji nasi pracownicy mogą brać udział w eksperckich kursach dla regionalnych przedstawicieli handlowych i kursach dla dilerów. Umożliwi to zapewnianie klientom firmy Kapica jeszcze lepszego wsparcia.

Plany na 2023 rok

Do końca maja 2023 roku Koalicja Termomodernizacji planuje przeprowadzenie szkoleń wśród kilkuset przedstawicieli handlowych i dilerów stolarki, a następnie pozytywne zweryfikowanie wiedzy co najmniej 100 doradców ds. dotacji. Jako koalicjant spodziewamy się wzrostu liczby wniosków w programie Czyste Powietrze z udziałem wymiany stolarki i zwiększenia popytu na wymiany okien, drzwi i bram. Dla pracowników firmy Kapica będzie to szczególnie pracowity rok – czekają nas szkolenia i cykliczne kursy egzaminacyjne. Wierzymy, że nasz wysiłek przełoży się na jeszcze większe zadowolenie klientów!

Dofinansowania na wymianę okien i drzwi w 2023 roku

Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wymianą okien i drzwi w 2023 roku, zachęcamy do zapoznania się z rządowym programem Czyste Powietrze. W tym rokupremiowane są ocieplenie budynków (termomodernizacja) oraz wymiana pieców węglowych na nowoczesne urządzenia. Z dofinansowania w ramach programu może skorzystać każdy właściciel lub współwłaściciel budynku mieszkalnego mającego więcej niż 10 lat, który zarabia rocznie nie więcej niż 135 tys. zł brutto (do ok. 11 tys. zł miesięcznie). Na wysokie kwoty zwrotu mogą liczyć właściciele domów, u których dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 1894 zł miesięcznie. Mogą oni otrzymać co najmniej 70% dofinansowania na termomodernizację budynku.

Jeszcze wyższe kwoty przewidziane są w przypadku rodzin, w których miesięczny dochód na jednego członka nie przekracza 1090 zł – przyznany może zostać całkowity zwrot kosztów przeznaczonych na wymianę pieca, stolarki okienno-drzwiowej czy bramy oraz na ocieplenie budynku!

Zachęcamy do kontaktu z doradcą i skorzystania z dotacji w ramach programu Czyste Powietrze!

Przydatne linki:

www.dotacjenaokna.pl

www.czystepowietrze.gov.pl

Aktualności

Firma Kapica w Koalicji Termomodernizacji

Polecamy także na blogu
Ponad 100 osób na otwarciu salonu Kapica w Tarnowskich Górach!
17-01-2023
Dnia 25 listopada zainaugurowaliśmy otwarcie salonu Kapica w Tarnowskich Górach w nowej, lepszej lokalizacji. To duże wydarzenie nie tylko dla naszej firmy, ale również dla naszych klientów, partnerów i lokalnej społeczności.
Wytrzymałe i estetyczne parapety aluminiowe — poznaj zalety tego rozwiązania
17-01-2023
Każda osoba, która decyduje się na budowę, lub gruntowny remont mieszkania, musi wybrać odpowiednie parapety. Przed zakupem dobrze jest rozeznać się w tym temacie, aby wybrać wytrzymały i estetyczny produkt, który będzie służył przez wiele lat. Na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę? Czy skupić się na stylistyce, czy samym wykonaniu? Czy parapety aluminiowe na wymiar to dobry wybór? Poznajcie odpowiedzi na te pytania!
Integracja firmy Kapica 2023 – pojechali w nieznane i… było super!
17-01-2023
Dokładnie 69 osób pojechało w nieznane… i to dosłownie. Pracownicy z największą liczbą punktów uzyskanych w Kapica Sport Challenge 2023 w nagrodę 21 października udali się na integracyjny wyjazd firmowy. Każdy uczestnik mógł wybrać jedną z dwóch opcji wyprawy – wersję rekreacyjną z relaksem lub ambitną z dreszczykiem. Reszta była już totalną niewiadomą . Pewne było tylko to, że sportowa rywalizacja firmy Kapica to gra warta świeczki, o czym wszyscy szybko się przekonali.
Najważniejsze zalety rolet zewnętrznych
17-01-2023
Rolety zewnętrzne od wielu lat cieszą się dużą popularnością zarówno wśród inwestorów prywatnych, jak i publicznych oraz komercyjnych. Nic też nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miało się coś zmienić. Rolety zewnętrzne to rozwiązanie stosunkowo proste, sprawdzone i zapewniające wiele pożądanych funkcjonalności. Poznajmy więc najważniejsze zalety rolet zewnętrznych!
Innowacyjne rozwiązania w oknach PVC – na co zwrócić uwagę przy wyborze?
17-01-2023
Okno nie tylko dostarcza do wnętrza światło i chroni je przed czynnikami atmosferycznymi. To także istotny element wpływający na efektywność energetyczną domu, komfort akustyczny, a także bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach, okna PVC przechodzą prawdziwą rewolucję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, okna premium wyposażane są w zaawansowane technologie, oferując użytkownikom szereg innowacyjnych rozwiązań na miarę inteligentnych domów. Jeżeli interesuje Cię wybór najlepszych nowoczesnych okien PVC, przeczytaj ten artykuł do końca.
-10% z okazji otwarcia nowego salonu Kapica w Tarnowskich Górach
17-01-2023
Klienci, to dla Was zmieniamy się na lepsze. W dniu 25.11.2023 zapraszamy na otwarcie salonu Kapica w Tarnowskich Górach w zupełnie nowej, lepszej lokalizacji. Znajdziecie nas przy ulicy Skowronków 2A, a tam będziemy czekać na Was z pełnym katalogiem produktów i… inauguracyjną promocją.
Na jakiej wysokości zamontować okna – zasady i normy
17-01-2023
Znajomość zasad i norm dotyczących prawidłowej wysokości montowania okien służy mocowaniu konstrukcji zgodnie ze sztuką dekarską. Dzięki temu konstrukcja spełnia swoje funkcje i jest stabilna. Niemniej właściwe osadzenie okna wpływa również na dalsze możliwości aranżacyjne mieszkania – swobodne dopasowanie mebli czy grzejników. Dlatego warto dowiedzieć się, na jakiej wysokości montować standardowe okna, okna dachowe, a także parapety.
Eleganckie i trwałe okna aluminiowe: dlaczego warto rozważyć ten wybór dla swojego domu?
17-01-2023
Od pewnego czasu okna aluminiowe zyskują na popularności w budownictwie mieszkalnym. Elegancja, prostota i minimalizm to główne cechy, które wyróżniają je na tle innych produktów. Co przemawia za wyborem okien z aluminium do domu? Jakie są ich najważniejsze zalety? Czy ich montaż nie wpływa niekorzystnie na izolację termiczną budynku? Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć ich wybór.
Nowoczesne drzwi PVC: jakie wzornictwo i technologie wybrać do swojego wnętrza?
17-01-2023
Drzwi PVC od wielu lat są jednymi z najchętniej wybieranych modeli drzwi wejściowych. Dzieje się tak ze względu na ich liczne zalety. Modele wykonane z PVC wyróżniają się dużą funkcjonalnością i trwałością, a ponadto ponadczasową estetyką. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem takich drzwi do swojego domu lub biura, poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące technologii i wzornictwa, które warto wziąć pod uwagę.
Parapety PVC a estetyka wnętrza: jak dobierać odpowiednie kolory i wzory do wystroju pomieszczeń?
17-01-2023
Zwykle traktowane są wyłącznie w kategorii użytkowej, w rzeczywistości mogą jednak odgrywać ważną rolę w kształtowaniu charakteru wnętrza. Mowa o parapetach. Te niepozorne elementy wystroju, które najczęściej służą jako półki na doniczki, mają bardzo duży potencjał aranżacyjny. W zależności od wybranego materiału, koloru i wzoru, można w łatwy sposób stworzyć z nich piękne dopełnienie każdego pomieszczenia. W poniższym tekście odpowiadamy na pytania, czym cechują się parapety PVC, jak wpływają na estetykę wnętrz i w jaki sposób dobrać model dopasowany do konkretnej stylistyki.