Lato tuż, tuż, a wraz z nim nadchodzi szansa na odświeżenie domu. Jeśli szukasz sposobu, by ochronić wnętrza przed nadmiernym słońcem i nie tylko, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przygotowaliśmy promocję „3x10% na osłony”. Eleganckie rolety, solidne bramy i funkcjonalne żaluzje kupisz taniej. Koniecznie sprawdź szczegóły promocji!

Jakie produkty obejmuje promocja „3×10% na osłony” i kto może z niej skorzystać?

Promocja „3×10% na osłony” trwa od 1 czerwca 2023 roku do 31 sierpnia 2023 roku. To trzy miesiące pełne okazji, aby odkryć, jak KAPICA może uczynić Twoje wnętrze pięknym, praktycznym i bezpiecznym.

Wybierz produkty, na których chcesz zaoszczędzić, z szerokiej gamy rolet, bram i żaluzji, i ciesz się nie tylko wysoką jakością asortymentu, ale także korzystnym rabatem.

Do udziału w akcji promocyjnej mogą przystąpić osoby, które kupiły u nas stolarkę okienną lub drzwiową o wartości co najmniej 10.000 netto złotych i dokonały przedpłaty 100% wartości całości złożonego zamówienia.

Promocja nie jest przeznaczona dla osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej oraz osób fizycznych składających zamówienia na Produkty w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową.

Czy rabat „3×10% na osłony” łączy się z innymi?

Rabat w wysokości 10% dotyczy jednego rodzaju produktu. To znaczy, że możesz skorzystać z promocji trzykrotnie, ale w odniesieniu do różnych produktów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz eleganckich rolet do salonu, bezpiecznych bram czy regulowanych żaluzji do sypialni, nasza promocja pozwoli Ci zaoszczędzić na każdym z tych zakupów.

Podkreślamy jednak, że promocja nie łączy się z innymi rabatami obowiązującymi w odniesieniu do zamówionych produktów.

Więcej szczegółowych informacji na temat promocji znajdziesz w Regulaminie.

Aktualności

„3×10% na osłony” – gorący rabat w sam raz na lato

Polecamy także na blogu
Wymiana bramy garażowej segmentowej – o czym pamiętać, aby uniknąć błędów?
01-06-2023
Brama garażowa pozostaje niedoceniona, dopóki na jaw nie wyjdą problemy. Niewłaściwie zamontowana brama garażowa segmentowa może stać się źródłem wielu niedogodności – od zacinania się podczas otwierania i zamykania, przez utratę ciepła z powodu nieszczelności, aż po obniżenie poziomu bezpieczeństwa całego domu. Właśnie dlatego wymiana bramy garażowej to zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania i wiedzy.
5 zalet moskitier ramkowych
01-06-2023
Wraz z nadejściem cieplejszych dni rozpoczyna się sezon na najlepsze pomysły i rozwiązania, jak poradzić sobie z uciążliwymi owadami. Jedni preferują krótkotrwałe rozwiązania DIY lub różnego rodzaju środki chemiczne, inni stawiają na profesjonalne narzędzia. Ta ostatnia opcja jest zdecydowanie najlepsza, gdyż jest nieinwazyjna zarówno dla ludzi, jak i owadów. Mowa w tym przypadku o moskitierze ramkowej, która poza tym, że oszczędza małe stworzenia oraz zdrowie domowników, ma znacznie więcej zalet.
Wybór drzwi wejściowych – 5 kluczowych aspektów
01-06-2023
Drzwi wejściowe to nie tylko pierwszy element naszego domu, który widzą goście. To również nasza pierwsza linia obrony przed intruzami i warunkami atmosferycznymi. Dlatego wybór odpowiedniej stolarki o najwyższych standardach jest kluczowy. Poznaj 5 aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych.
Jak wybrać bramę garażową segmentową?
01-06-2023
Budujesz nowy garaż lub planujesz modernizację starego? Jeżeli tak, prawdopodobnie stoisz przed niełatwym wyzwaniem – wyborem bramy. Na pewno słyszałeś o bramie garażowej segmentowej, bo to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością klientów. Z tego artykułu dowiesz się najważniejszych rzeczy o bramach segmentowych oraz poznasz argumenty przemawiające za ich wyborem.
Działo się! Relacja z pikniku dla pracowników firmy Kapica
01-06-2023
Była zabawa, emocje i mnóstwo atrakcji. Tak można podsumować piknik rodzinno-sportowy, na którym firma Kapica miała przyjemność gościć swoich pracowników. Podobnie jak w poprzednim roku wydarzenie zyskało spore zainteresowanie. Bardzo się cieszymy, że znów mogliśmy wszyscy spotkać się i miło spędzić czas.
Drzwi PVC retro czy drzwi PVC modern – co i kiedy wybrać?
01-06-2023
Wybór odpowiednich drzwi dla domu jest niezwykle ważny, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Na rynku dostępne są różne modele, charakteryzujące się odmiennymi parametrami technicznymi. To samo można powiedzieć o stylu oraz wzornictwie drzwi zewnętrznych PVC. Kiedy wybrać retro drzwi PVC modern, a kiedy retro?
Demontaż i wymiana okien – co warto wiedzieć?
01-06-2023
Wymiana okien to jedna z kluczowych kwestii, gdy chce się poprawić komfort i efektywność energetyczną domu. Wiele osób zwleka jednak z decyzją o remoncie, gdyż obawia się czasochłonnej pracy. Niemniej wymiana stolarki bez uszkodzenia elewacji jest jak najbardziej możliwa i może przebiec szybko, sprawnie i tanio. Tanio, ponieważ na okna można uzyskać dofinansowanie. Sprawdź, co koniecznie musisz wiedzieć przed demontażem okna.
Nowa hala, nowe możliwości. Kapica uruchamia kolejny zakład
01-06-2023
W ubiegłym roku informowaliśmy o nowym zakładzie w Zawadzkiem przy ulicy Strzeleckiej i obiecywaliśmy, że wkrótce będziemy mogli poszczycić się kolejną halą, umożliwiającą produkcję jeszcze większej liczby okien i drzwi. Nie pozostajemy gołosłowni. To dla nas wspaniałe rozpoczęcie lata. Prace w nowym obiekcie ruszyły 26.06.2023 roku, pierwsze wysyłki zrealizowaliśmy już 01.07.2023.
Jakie okna zapewnią ochronę przed hałasem?
01-06-2023
Hałas może mieć negatywny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, dlatego warto zainwestować w rozwiązania, które pomogą nam stworzyć spokojne i ciche środowisko w naszym domu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie hałasu z zewnątrz jest wybór odpowiednich okien. Dobrej jakości stolarka może znacznie zmniejszyć poziom hałasu dochodzącego do wnętrza domu, tworząc komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Jak wybrać wysokiej jakości produkty z optymalnym współczynnikiem Rw?
5 rzeczy, które warto wiedzieć na temat drzwi zewnętrznych z PVC
01-06-2023
Zastanawiasz się nad wyborem drzwi zewnętrznych do swojego domu? Zdecydowanie jest to jeden z kluczowych elementów, który wpływa nie tylko na estetykę budynku, ale również na jego funkcjonalność i bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić drzwi wejściowe PVC, aluminiowe lub tarasowe wskazujemy 5 kluczowych kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę.