BLOG

Rozdanie nagród
Gala wręczenia nagród Stowarzyszenia Ziemi Strzeleckiej
13 maja 2022
Nominacja do nagrody

Drzwi przesuwne Schüco z dwoma wyróżnieniami w programie Laur Konsumenta

Drzwi przesuwne Schüco zostały nagrodzone w 2022 roku aż dwukrotnie. Pierwsze wyróżnienie w ramach ogólnopolskiego projektu konsumenckiego to Złoty Laur Konsumenta, drugie to Laur Konsumenta Grand Prix. Nagrody te są dowodem na to, że innowacyjne rozwiązania marki są doceniane przez rzesze klientów w naszym kraju.

Program Laur Konsumenta ma za zadanie wyłonić te produkty i usługi, które cieszą się największym uznaniem wśród klientów w Polsce. To regularnie przeprowadzane badania rynkowe, które dostarczają cennego rozeznania wśród produktów w poszczególnych kategoriach. Pozwalają tym samym poznać firmy, które cieszą się największym zaufaniem.

Powyższe wyróżniania przyznawane są rokrocznie na podstawie głosów konsumentów. Dzięki temu są wiarygodnym dowodem na rozpoznawalność marek i jakość ich produktów. Stolarka Schüco wyróżnia się nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale też prostą obsługą i fantastycznym designem. Firma realizuje nowoczesne projekty dostosowane do potrzeb użytkowników. Chętnie sięga też po innowacje. Nie dziwi więc fakt podwójnego wyróżniania jej funkcjonalnych drzwi przesuwnych. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z marką, której rozwiązania są tak powszechnie doceniane i polecane.