Potęga antracytu

OKNA I DRZWI DO POTĘGI ANTRACYTU

Pozwól sobie na wprowadzenie harmonii do Twojego domu, poznaj potęgę antracytu i otrzymaj 5% zniżki na drzwi i okna!

Salon
Formularz
zapytaj przez formularz kontaktowy
Telefon

Dostrzegamy potencjał zmian i chcąc zapewnić jak najlepszy komfort mieszkania podążamy za najnowszymi trendami oferując produkty najwyższej jakości. Antracytowe okna i drzwi Kapica to więc nie tylko pomost pomiędzy światem zewnętrznym i wewnętrznym, ale także między estetyką a solidnością.

Kolor antracytowy to kolor węgla, to barwa na granicy szarości i czerni, to najciemniejszy odcień szarego, ale wyprzedzający o ton czarny. To najwyższa jakość i subtelna elegancja. To jednocześnie powściągliwość koloru i zdecydowana jakość technologiczna. Te dwie wartości uzupełniając się dają produkt unikatowy.

O szczegóły rabatu zapytaj w najbliższym salonie, wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy lub zadzwoń +48 77 46 22 370 / +48 77 45 98 305


Akcją objęte są wszystkie drzwi i okna w kolorze antracytu.

Czas trwania promocji: 14.05.2019 – 15.08.2019 | Pobierz regulamin promocji

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Firma rodzinna
– na rynku od 1928
Zautomatyzowany
i nowoczesny zakład
Własne ekipy
montażystów
Własne salony
sprzedaży
Schüco
Premium Partner

Kapica to firma rodzinna, prowadząca działalność nieustannie od 3 pokoleń. Jako jedyni na rynku mamy 7-komorowy profil w skrzydle i ramie. Stosujemy tylko sprawdzone i solidne komponenty do okien, w tym okucia Siegenia, szyby Pilkington, a także termozgrzewalne uszczelki EPDM gwarantujących szczelność okna.

Mamy 25-letnie doświadczenie na rynku niemieckim i zarówno tam, jak i do Polski dostarczamy okna i drzwi najwyższej jakości. Ponadto naszym partnerem jest firma Schüco, która swoje profile produkuje wyłącznie w Niemczech, a jej rozwiązania w systemach okien i drzwi spełniają najwyższe standardy światowe.

OKNA PVC

Schüco Corona CT 70

Okna w systemie Schüco Corona CT 70 to połączenie sprawdzonej funkcjonalności oraz wysokiej izolacji akustycznej i termicznej. Dostępne w 3 wariantach Classic, Rondo oraz Cava profile wykonane są w technologii pięciokomorowej, co przy głębokości zabudowy 70 mm i szerokości skrzydła wynoszącej 82 mm znacząco wpływa na obniżenie strat ciepła.

Okna Corona CT 70 to optymalne rozwiązanie dla renowacji już istniejących budynków.

Pobierz folder

Schüco Living

Okna Schüco Living to nowe możliwości wyboru kształtu, kolorystyki i faktury powierzchni. Innowacyjny system odpowiada na wszelkie oczekiwania odnośnie komfortu, bezpieczeństwa i energooszczędności. Okna i drzwi z tworzywa sztucznego (PVC-U) Schüco LivIng to sprawdzona jakość i trwałość produktów Schüco .

Dowiedz się więcej


DRZWI PCV

Schüco Drzwi przesuwne HST

Drzwi podnoszono-­przesuwne HST dedykowane są dla rozwiązań wielkogabarytowych zarówno w domu jak i biurze. Oparte na profilach CT 70 oraz SI 82 zapewniają komfort użytkowania nawet przy masie skrzydeł do 400 kg. Dzięki niskoprogowej konstrukcji nadają się idealnie do łączenia pomieszczeń bez barier komunikacyjnych.

Znakomitą izolację termiczną gwarantuje zastosowanie szeregu innowacyjnych rozwiązań jak wielokomorowe profile z PVC, termoizolowana rama i skrzydła o głębokości 82 mm.

Pobierz folder

Drzwi uchylno­-przesuwne PSK

Drzwi uchylno-­przesuwne o dużych przeszkleniach to bez wątpienia innowacja w architekturze domu. Pozwala ona na doświetlenie pomieszczeń, co równocześnie powoduje ich optyczne powiększenie. Komfort użytkowania drzwi przesuwnych idzie w parze z termoizolacyjnością i bezpieczeństwem. Drzwi przesuwne z systemami PSK 200­Z oraz PSK 160 wyposażone są w antywłamaniowe grzybki uniemożliwiające wyważenie skrzydła.

System wielokomorowy zastosowany w profilu ościeżnicy oraz skrzydła zapewnia niską przenikalność ciepła.

Pobierz folder

Schüco drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe całkiem słusznie decydują o stylu domu czy budynku. Pełnią funkcję reprezentacyjną i równocześnie muszą dbać o bezpieczeństwo domowników. Aspektem, który nie pozostaje bez znaczenia jest izolacyjność cieplna. Dzięki różnym seriom profili jak Schüco ADS 112 IC dostępne są drzwi wejściowe spełniające wymagania dla domów pasywnych.

Dodatkowym atutem jest termoizolowany próg chroniący przed niepogodą.

Pobierz folder

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy promocja „rabat 5% na kolor antracyt" dotyczy koloru 1-stronnego, czy 2-stronnego?
Promocja „rabat 5% na kolor antracyt” dotyczy koloru 1-stronnego i 2-stronnego.
Czy promocja „rabat 5% na kolor antracyt" obowiązuje również na rolety, drzwi i bramy?
Promocja „rabat 5% na kolor antracyt" obowiązuje tylko na okna i drzwi w kolorze antracytu.
Czy promocja „rabat 5% na kolor antracyt" dotyczy antracytu gładkiego, czy antracytu strukturalnego?
Promocja „rabat 5% na kolor antracyt" dotyczy antracytu zarówno gładkiego, jak i strukturalnego.
Jakie okucia stosujecie w oknach?
W naszych oknach stosujemy okucia Siegenia TITAN AF - produkowane w Kluczborku.
Czy pomiar i wycena są płatne?
Nie, pomiar oraz wycena są bezpłatne. Jednak z uwagi na wiążący charakter pomiaru, stosujemy zasadę, że wstępnego pomiaru do wyceny dokonuje sam Klient (mierząc np. wnękę okna). Dopiero w kolejnym etapie, Klienci korzystają z bezpłatnego pomiaru.
Czy posiadacie w ofercie tzw. okna o wymiarach standardowych, czy tylko na wymiar?
Nie, naszej ofercie każde okno jest robione według indywidualnego wymiaru.
Co to jest tzw. ciepły montaż?
Ciepły montaż jest montażem warstwowym okna. Jego zastosowanie chroni obszar styku okna z murem przed wilgocią i przemarzaniem. W ofercie posiadamy 3 rodzaje takiego montażu: 1) Montaż przy użyciu taśmy rozprężnej OMNIA. 2) Montaż przy zastosowaniu piany zabezpieczonej taśmami paroszczelnymi i paroprzepuszczalnymi. 3) Montaż okien w warstwie ocieplenia.
Co to jest ciepły parapet?
Ciepły parapet to profil podokienny, wykonany z twardego polistyrenu HPS lub twardego styropianu EPS bądź odpornego na działanie czynników atmosferycznych styroduru XPS. Taki parapet izoluje i uszczelnia przestrzeń pod oknem i dodatkowo eliminuje ryzyko powstawania mostków cieplnych i kondensacji pary wodnej. Nasze ciepłe parapety dodatkowo posiadają specjalną taśmę rozprężną, która wypełnia miejsce pomiędzy profilem ramy okiennej, a ciepłym parapetem.
W jakie dni wykonujecie pomiary i montaże?
Nasze pomiary oraz montaże wykonujemy od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem.
Jaki współczynnik przenikania ciepła „U” posiadają drzwi PVC?
Drzwi w systemie Schüco Living z panelem pełnym 36 mm mają współczynnik U 0,97.
Które drzwi są cieplejsze PVC czy aluminiowe ?
To, które drzwi lepiej utrzymują ciepło, zależy od ich specyfikacji. Dużą rolę odgrywają tutaj m.in. grubość panelu, czy szkła. Warto także zwrócić uwagę na wartość współczynnika przenikania ciepła U. Im jest on niższy, tym lepsza izolacyjność ciepła.
Czy posiadacie swoją firmową ekipę montażystów ?
Tak, posiadamy swoją ekipę montażystów. Dodatkowo dysponujemy autoryzowanymi grupami tego typu specjalistów.
Jak osadzone są stalowe okucia w ramach okiennych Schüco Living?
Stalowe okucia osadzone są w rowku okuciowym i przykręcone śrubami. W profilach okiennych Schüco Living bazujemy na systemie okuć TITAN AF, które daje klientowi bezpieczeństwo i komfort we własnym domu.
Z jakich rabatów mogę skorzystać?
Rabaty dostosowujemy indywidualnie do klienta. Są one zależne od wielkości inwestycji - im większa inwestycja, tym większy rabat.
Jak mogę skorzystać z promocji „drzwi 90”?
Ta promocja już się skończyła.
Czy jest różnica w cenie przy kolorach standardowych i niestandardowych?
Kolory niestandardowe i standardowe są w innych cenach.
Jaka jest różnica procentowa między kolorem 1-stronnym a 2-stronnym?
Dopłata do 2-stronnego koloru wynosi 10-20% w zależności od konstrukcji.
Jaki jest rabat na drzwi wejściowe?
Klient może dostać do 20% rabatu.
Czy macie w ofercie kryte zawiasy i kontaktrony?
Tak w naszej ofercie są kryte zawiasy oraz kontaktrony.
Jaka jest różnica między systemem PSK a HST?
1. System PSK to system uchylno-przesuwny, stosowany zwykle w stolarce o mniejszych gabarytach. 2. System HST to system przesuwny, bez możliwości uchylenia skrzydła, jak w PSK. Jest bez progowy i zalecany przy dużych gabarytach.
Jakiej grubości są wasze panele drzwiowe?
Mamy dwa warianty grubość paneli w naszych drzwiach wejściowych: 1. Grubość panelu 24 mm z szybą 1,1 Ug. 2. Grubość panelu a 36 mm z szybą 0,7 Ug.

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Kapica Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Zawadzkiem w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przy wykorzystaniu formularza, w tym w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną, jeżeli jest to niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże nieudostępnienie danych uniemożliwia udzielenie odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji tutaj.

* Pola obowiązkowe

SALONY FIRMOWE