Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY

Pracownik ds. wsparcia sprzedaży na Rynek Włoski

KAPICA – producent stolarki okiennej i drzwiowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży na Rynek Włoski

Obowiązki:

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w języku włoskim
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • wsparcie w sporządzaniu ofert
  • wsparcie w przyjmowaniu i ewidencji zamówień
  • wsparcie w sporządzaniu potwierdzeń zamówień

Wymagania:

  • biegła znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • silna motywacja do realizacji celów

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • pakiet szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę

CV proszę wysłać na adres: rekrutacja(małpa)kapica.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”

Specjalista ds. Exportu na Rynek Francuski

Obowiązki:

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w języku francuskim
  • sporządzanie ofert
  • przyjmowanie i ewidencja zamówień
  • sporządzanie zleceń produkcyjnych w programie Klaes
  • sporządzanie potwierdzeń zamówień
  • komplementowanie dokumentów dla danego projektu

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywność

Oferujemy:

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, a interesuje Cię praca w naszej firmie, wypełnij formularz i stań się częścią naszego zespołu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: doc, docx, rtf, pdf, jpg, Maks. rozmiar pliku: 3 MB.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.